Leap Motion революційна технологія управління компютером

618

Епоха розвитку комп’ютерної техніки для дому почалася в останній чверті 20 століття. Тоді комп’ютерна миша, яка дозволяла переміщати що — небудь в операційній системі, робила фурор.

З часом вона модернізувалася, а вже на початку 21 століття в побут увійшли трекпеда — панелі, за якими можна водити пальцями, щоб керувати своїм комп’ютером.

Здавалося б, все, куди далі? Що б таке придумати, що було б ефективніше миші або трекпеда? Сила думки! Так, але сьогодні не про це. Сьогодні про Leap Motion.

Leap Motion — революція в світі IT. Але не гучні слова для майже нікому невідомого гаджета? В самий раз і спробуємо розібратися, чому.

Суть Leap Motion в управлінні комп’ютером, при цьому, зовсім не торкаючись ні миші, ні трекпеда, ні навіть екрану.

Гаджет всього-навсього потрібно покласти під екраном комп’ютера, підключити відповідним кабелем, встановити драйвера і о, диво, ви можете водити руками в повітрі, а комп’ютер реагує на це!

Leap Motion революційна технологія управління компютером

Таким чином, можна бродити по сайтах, гортати стрічку Твіттера і навіть грати в ігри. Для роботи з Leap Motion є спеціальний сайт, де можна скачати безкоштовні або купити платні програми та ігри.

З ігор варто відзначити Cut the Rope, в якій можна не торкаючись різати ниточку, щоб жаба з’їла прикріплене до неї ласощі.

Також є додаток-марна річ: за допомогою помаху кистю можна розігнати косяк віртуальних риб. Ще можна запустити додаток, що показує піднесені кисті в «аля рентген випромінюванні».

Крім розваг є і корисні додатки. Наприклад, можна з допомогою помахів руки розглядати структуру моделі ДНК.

А що в підсумку? Девайс, безсумнівно, незвичайний. Ефект «вау» залишається надовго, але все-таки реальної користі поки не так багато.

Leap Motion революційна технологія управління компютером

Можливо, що в наступному поколінні Leap Motion-пристрій отримає нові фішки, поліпшену продуктивність і більшу кількість додатків. Ціна девайса становить 5000?