Le Super Bike новий розумний велосипед

622

Спочатку розумним став телефон, який зміг працювати в мережі Інтернет, потім поступово всі звичні предмети стали володіти власним процесором і окремим екраном.

Навіть машини навчилися роздавати Wi-Fi. Але, мабуть, цього в компанії LeEco показало мало, і вони вирішили зробити ще один крок вперед, представивши розумний велосипед.

Останнім часом все частіше чути про розумних браслетах і трекерах, таких як наприклад Xiaomi Mi band, на останніх презентаціях про них говорили багато, але

як щодо розумного велика? На виставці CES представлений Le Super Bike, який працює з Android. Або ж він їздить на Android?

Ніша розумних велосипедів є новою, очікується, що вона буде використана для бізнесу і розваг. Це, по суті, велосипед з вбудованим

смартфоном і фітнес-трекером, який доводиться запускати Android. Елегантна форма велосипеда надає йому багатий вигляд.

Але якщо зовнішній вигляд пристрою недостатньо футуристичний для вас, то варто сказати, що він також має лазери. Так, лазери.

Сам велосипед Le Super Bike виконаний з вуглецевого волокна і титану. Між рукоятки керма є спеціальне місце для смартфона, воно виконано з

спеціальної шкіри спеціально для цього велосипеда. З допомогою нього ви можете робити звичні речі, такі як здійснення дзвінків і надсилання текстових

Le Super Bike новий розумний велосипед

повідомлень, але є і інші цікаві можливості. Тут є навігатор, який покаже дорогу і заодно запише і вважатиме ваш шлях. На кермі також є датчики, які можуть заміряти серцебиття під час їзди.

Не обійшлося і без цікавих і незвичайних особливостей. Кермо має вбудовані світлові індикатори, Аналогічні тим, що є в автомобілі.

Якщо натиснути на кнопку на ручці, то він буде блимати, щоб показати напрямок повороту. Також на кермі можна знайти кнопки для управління музикою на вбудованому телефоні.

Але реальну родзинку велосипеду додають лазери. У нічний час червоний лазер світить на землю на ліву і праву сторони.

Ця лінія призначена для показу того, наскільки близько хтось може підійти або під’їхати до велосипеда.

Le Super Bike продається зараз в Китаї за $800.У планах компанії є створення розумного мотоцикла. Саме по собі створення такого роду механізмів не може не радувати.

Le Super Bike новий розумний велосипед

Все-таки споживач не знає чого хоче, поки йому не показати це. Але в теж час розумні велосипеди навряд чи в найближчі роки зможуть створити реальну конкуренцію механічним побратимам.