Kwai на компютер онлайн

763

Популярна відео-мережа Kwai набирає обертів, збираючи величезну кількість нових прихильників. Реклама цього додатка «Я знаю твій телефон» зараз видніється по всьому Рунету. Сьогодні ми коротко розповімо про цю мобільну програму, а також докладно опишемо, як запустити Квай на комп’ютері онлайн.

Що це за програма

Kwai — це сучасна соціальна відео мережа, яка дозволяє створювати власні ролики й фото-колажі, обробляти їх і ділитися зі своїми друзями. На записувані відео (довжиною 7, 17 і 57 секунд) можна накладати різні фільтри, які й стали основною фішкою цієї мережі. Так, користувач може накласти свою анімацію, малюнок або додати різні стікери. Крім ефектних масок, можна озвучувати улюблених персонажів.

В настройках програми розбереться кожен, а сам інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і схожий з іншими аналогами. Крім власного співтовариства, Квай дозволяє ділитися відео зі своїми друзями і передплатниками в Instagram, Facebook, Twitter і звичайно ж VK. Додаток абсолютно безкоштовно і представлено для iOS і Android, а от з версією для ПК, справи йдуть не так добре.

Як завантажити і запустити Квай на ПК

Отже, розробники поки що не представили офіційною версією Kwai для Windows,що змушує вдатися до допомоги популярний зараз емуляторів. Ці програми дозволяють запустити більшість мобільних Android-додатків на комп’ютері і підтримують всі опції, включаючи онлайн режим. Вибір серед емуляторів великий — Nox, Andy, BlueStacks, Droid4x та ін. Свій вибір я зупинив на Нокс — він важить відносно мало, має великий функціонал налаштувань, безкоштовний.

Додаток Kwai, запущене в Nox

Далі слідуйте по пунктах, що б запустити вашу видеосеть:

 • Першим ділом викачуємо сам емулятор Nox App Player v6 на ваш комп’ютер. Завантажуємо тільки з офіційного ресурсу — https://ru.bignox.com.
 • Установка займе кілька хвилин і досить проста. Головне відстежте зайві галочки в ліцензійній угоді.
 • Після інсталяції, запускайте Нокс, далі вам запропонують активувати свій обліковий запис Google, це обов’язково потрібно зробити.
 • В принципі всі подальші кроки повністю повторюють дії на Андроїд пристрої: пройдіть Play Market і скачайте Квай.

  Kwai на компютер онлайнЗавантаження Квай з Play Market

 • Крім звичайної реєстрації, в мережі можна авторизуватися через Google або Вконтакте.
 • Відкриваючи через емулятор це додаток, ви можете: переглядати фото та відео в стрічці, лишати коментарі, додавати в друзі. Основний мінус — погана обробка зображення і невеликі затримки при роботі з веб-камерою. Що б цього уникнути, потрібно погодитися зі зниженням якості запису — повідомлення вискочить автоматично. Тут все залежить від кількості Мп камери.

  Kwai на компютер онлайнЗнижуйте якість що б прибрати затримку

  Висновок

  Якщо раптом Квай не буде запускатися або видавати помилку, пробуйте смикати налаштування емулятора: відображення, режим візуалізації (швидкісний і сумісність). Налаштування знаходяться вгорі Нокса — значок шестерінки. У будь-якому випадку, альтернативи Windows поки немає, а емулятор — це єдиний спосіб запустити Kwai на комп’ютері і працювати з ним в онлайн режимі.