Ймовірно, співтовариство містить неприпустимі матеріали — як прибрати

1579

Соціальна мережа «VK» постійно видає різні помилки і вводить обмеження. На даний момент користувачі Айфонів часто стикаються з помилкою «Ймовірно, співтовариство містить неприпустимі матеріали і недоступно для перегляду», яка з’являється в мобільній версії мережі. Обмеження блокує можливість оформлення підписки у групах і перегляду міститься в ній вмісту. Ми розповімо, що це за обмеження і як його обійти швидко на вашому iPhone.

Причина такої цензури Вконтакте

Найчастіше, суспільство може блокуватися з-за матеріалів 18+. Також під такий бан потрапляють паблики мають екстремістський характер, закликають до насильства та ін. Характерним є те, що саме платформа ВК під iOS схильна попередження «Спільнота містить неприпустимі матеріали». Це пов’язано з жорсткою політикою корпорації Apple, яка не бажає демонструвати своїм користувачам заборонені матеріали. Не факт, що блоковані групи дійсно містять таку інформацію — все робиться на розсуд Apple, вони ж пишуть «Ймовірно».

Приклад блокування спільноти в ВК на Айфоне

Другий момент — адміністратори спільноти самі виставили вікове обмеження для передплатників і гостей. Такий підхід необхідний при дотриманні загальних правил моралі і закону.

Як прибрати обмеження на Айфоне

Першим ділом В профілі «VK» необхідно виставити вік понад 18 років. Додатково також чинимо у своєму обліковому записі Apple ID. Після цього обмеження повинні бути зняті. Якщо ви є адміном групи і отримуєте такі питання — перегляньте і зніміть вікові обмеження для перегляду сторінок вашої спільноти. Це все робиться в меню управління групи.

Ймовірно, співтовариство містить неприпустимі матеріали — як прибратиЗмініть свій вік, що б підходити під пункт вікового обмеження

Браузер

Офіційне додаток Вконтакте на Айфоне слід закрити. Тепер заходимо в соцмережу через будь-який браузер. Авторізуємось і переходимо на нас цікавить паблік. Він має бути без бана. Це пов’язано з тим, що браузери не піддаються цензурі з боку Apple, так як не є її продуктом. Дана корпорація завжди стежить за авторським правом, вимогами розробників і ліцензіями.

Ймовірно, співтовариство містить неприпустимі матеріали — як прибратиВідкрийте блокуються співтовариство через ВК в браузері

Стороннє додаток

Якщо відмовитися від офіційно додатки ВК і скористатися неофіційними клієнтами, то бан також пропаде. У магазині можна знайти велику кількість такого софту, розрахованого на роботу в соцмережі, наприклад типу «Царський ВК» або «Kate Mobile». Вибираємо потрібний софт і сидимо через нього. Знову діє обхід цензури з боку корпорації.

Ймовірно, співтовариство містить неприпустимі матеріали — як прибратиДодаток Царський ВК на Айфоне також дозволяє прибрати обмеження

Виждати час

Якщо бан накладено випадково, то він, безсумнівно, буде знято через деякий час. Якщо вам не горить — почекайте кілька днів, а потім знову спробуйте відвідати паблік. Не зайвим буде звернутися до адмінам групи для роз’яснення ситуації. Також можна написати розробникам «VK». Головне проявляти наполегливість в отриманні відповіді. Це актуально і для власників спільнот, які отримали бан. Обов’язково вимагайте зняття обмежень, адже інакше просування групи буде мінімальним.

Висновок

Наприкінці хочу додати, прибрати повідомлення «Ймовірно, співтовариство містить неприпустимі матеріали» можна легко. Напружує ж сам процес затягування гайок у ВК, який в 2017 році став тільки прискорюватися. Поки страждають найбільше мобільні версії, але прийде час і браузерної версії. Цензура і платна музика — це лише початок великих змін.