Google Nexus 9 розроблятимуть HTC

507

Як тільки виходить чергова новинка від компанії «Google» — її тут же починають активно обговорювати шанувальники цієї фірми. Справа в тому, що саме в цій серії з’являються дуже цікаві моделі з відмінним співвідношенням ціни і якості.

Новий HTC Nexus 9 є черговим релізом «Nexus 7 і Nexus 10». Як і в моделях від «Samsung» та «Apple» компактні моделі від «Google» припали до смаку численним шанувальникам популярних девайсів.

Це цілком зрозуміло, так як такі вони не тільки мають відмінні технічні характеристики, але і можуть поміститися, як в маленьку сумку, так і у велику кишеню пальто чи куртки.

Розробку компактного планшета, «Google» довірила тайванській фірмі HTC. Саме ця фірма виробляє дуже цікаві гаджети з легко впізнаваним дизайном і відмінним звуком.

Планшет HTC Nexus 9 представлений в 3 кольорах корпусу, і крім високопродуктивного процесора, має «на борту» останню версію «Android».

Google Nexus 9 розроблятимуть HTC

Зовні планшет нагадує восьмидюймовые планшети від «Apple» та «Samsung». Вона покликана замінити планшети з семи і десятидюймовыми екранами.

Задня поверхня забезпечена софт-пластиком, а бічні сторони виконані з металу. Ззаду є і віконце потужної камери зі спалахом.

Планшет має 2 динаміка, що представляють собою дві невеликі прорізи, які знаходяться на фронтальній панелі. Стереодинаміки можуть похвалитися чудовим звучанням.

Це дійсно найкраще рішення по звуку серед планшетів. Екран пристрою – IPS матриця з співвідношенням сторін 4:3 і з високою роздільною здатністю, аналогічним айпеду – 1536*2048 пікселів з щільністю точок 281 ppi.

Google Nexus 9 розроблятимуть HTC

Дисплей має великі кути огляду. Начинка планшета точно не розчарує ні любителів ігор, ні видеоманов, що віддають перевагу фільми з високою роздільною здатністю – це 64 розрядний продуктивний процесор NVidia Tegra K1.

Поступається він, мабуть, тільки самим потужним планшетів від Apple. З мінусів варто відзначити, що гаджет значно нагрівається в іграх.

У продажу є дві версії планшетів – з внутрішньою пам’яттю в 16 і 32 Гб оперативної 2 Гб. Є Wi – Fi і Bluetooth. Незважаючи на досить високу ємність акумулятора в 6700 мАч, планшет може програвати відео лише 6 годин, а грати тільки 4 години.

Google Nexus 9 розроблятимуть HTC

Знімає камера з роздільною здатністю 8 Мп, причому вельми гідно, також можна записувати відео у форматі Full HD.

Працює пристрій на новій ОС Android 5.0 без підвисань, і якихось помилок. Втім, від такої супермощной начинки іншого і не можна було очікувати.

У підсумку, HTC Nexus 9 дійсно не розчарує шанувальників – гугломанів. На світ з’явилося ще одне супермощное пристрій, який обов’язково сподобається всім шанувальникам мобільної техніки.