Годинник Huawei Watch стильний гаджет для сильних чоловіків

450

В останні роки, китайські виробники розумних годин починати безпосередньо наступати на п’яти своїм головним конкурентам – фірмам Apple і Samsung.

Але якщо американські та південнокорейські виробники націлилися на функціональність своїх гаджетів, то фірмі Huawei вдалося створити преміальні годинник, які не соромно одягати на руку навіть президента фірми або відомому політику.

Годинник Huawei Watch мають ідеально круглий дисплей з діагоналлю 1,4 дюйма. Це правильно, бо саме так виглядає корпус класичних годин.

Пристрій має товщину корпуса – 11,3 мм і не дуже випирає над зап’ястям. Годинник не виглядають занадто масивно і не відчуваються на руці.

Годинник Huawei Watch стильний гаджет для сильних чоловіків

На відміну від багатьох інших дешевих аналогів, дисплей годин прикритий сапфіровим склом, дуже якісним і захищеним від подряпин.

Це також говорить про те, що розумні годинник від цього виробника є преміальними. Є і спеціальне олеофобне покриття на годиннику.

З правого боку, знаходитися трохи зміщена догори фізична кнопка. За допомогою її можна зручно натискати на кнопку.

Годинник Huawei Watch надійно захищені від вологи і пилу.

Екран Huawei Watch має дозвіл 400*400 пікселів і має чудову яскравість і контрастність. Годинами Huawei керує процесор Qualcomm Snapdragon 400.

Годинник Huawei Watch стильний гаджет для сильних чоловіків

Оперативної пам’яті на 512 Мб цілком достатньо для роботи з усіма функціями годин. А 4 Гб вбудованого сховища забезпечують зберігання всіх потрібних даних.

Також, є вбудований акселерометр і гіроскоп, які допомагають відстежити яка фізична навантаження власника годин.

Годинник Huawei Watch стильний гаджет для сильних чоловіків

Крім цього, годинник Huawei Watch мають барометр, невеликий вибромоторчик і спеціальний сканер відбитків пальців, який здійснює замір серцевого ритму.