Failed to create process Hstart — що робити

254

Багато користувачів Windows 7, 8 або 10 стикаються з появою помилки «Failed to create process — Hstart». Дане повідомлення спливає відразу після запуску комп’ютера і супроводжується появою командного рядка з адресою C:\WINDOWS\UPDATE>HSTART.EXE. Давайте розберемося що це таке Hstart і чому з’являються повідомлення.

Що це таке?

Безліч процесів і додатків регулярно (за розкладом) запускаються при вході в систему Windows. Дуже часто користувач може спостерігати автоматичний запуск вікон або значків у треї при цьому. Програма Hidden Start (вона ж Hstart) дозволяє за допомогою командного рядка запускати програми і служби у фоновому режимі, без будь-якого вікна. Програмка може паралельно або синхронно виконувати кілька запусків, а в Windows 10 навіть обробляє підвищення привілеїв UAC.

Помилка «Failed to create process — Hstart»

Якщо деякі файли, до яких звертається Hstart.exe втрачено або пошкоджено, то програмка не в змозі виконати запит. У зв’язку з цим, з’являється повідомлення «Failed to create process — Hstart», тобто не вдалося створити процес для Hidden Start. Ця помилка часто виникає після активної чищення комп’ютера від вірусів (троянів, хробаків).

Вірусні процеси частенько прописані в автозавантаження Windows і виконуються hstart.exe. Після сканування і очищення до віддаленого процесу звертається система, але не знаходить файл. Із за цього і отримуємо певні шляхи в помилці, наприклад «update.exe—url http:/foxminer.no-ip.biz:8332». Також не виключається варіант з активною загрозою, яка блокує доступ до запитуваного програмою файлу.

Що робити при цій помилку

Отже, що б прибрати вискакує повідомлення «Failed to create process — Hstart» при запуску Windows, потрібно перевірити наступні об’єкти:

  • У командному рядку або самому повідомленні вказано шлях до проблемного процесу. Пройдіть по цьому шляху і перевірте всю папку вашим антивірусом (Касперський, Доктор Веб, Аваст).
  • Очистіть автозавантаження Windows 7. Пройдіть в «Виконати», пропишіть там msconfig. Перегляньте там вкладку Автозавантаження. Вимкніть там всі зайві і ліві процеси і програмки.

    Failed to create process Hstart — що робитиАвтозавантаження в Windows 7

  • У Windows 10 це можна зробити і через Диспетчер завдань.

    Failed to create process Hstart — що робитиЗапуск через Диспетчер завдань

  • Основна частка викликають цю помилку вірусів — це загрози з сімейства PUP і Adware. Перевірте ваш PC спеціальними сканерами AdwCleaner, UnHackMe, Dr.Web CureIt! та інші.
  • Застосуйте після утиліту CCleaner. З її допомогою необхідно провести очищення від системного, а також виправлення в Реєстрі. До речі, в ній також можна перевірити Автозавантаження.
  • У командному рядку застосуйте операцію sfc /scannow — перевірте Віндовс на наявність системних помилок.