DX11 feature level 11.0 is required to run the engine — як виправити

649

Багато гравців при запуску гри отримують помилку «DX11 feature level 11.0 is required to run the engine». Вона характерна для тих ігор, які дуже вимогливі в плані продуктивності ПК, наприклад Dead by Daylight. Сьогодні ми розглянемо всі моменти, які слід перевірити, для виправлення проблеми.

Причини збою

У користувача, швидше за все, слабкий ПК. Можливо, щось не оптимізовано в системі і ОС працює не так як треба. Часто винуватцем виступає драйвер відеокарти або вона сама. Ще причина криється у високих вимогах нової гри. Іноді вони просто не підходять для вашого комп’ютера в силу давності його покупки.

Помилка «DX11 feature level 10.0 is required to run the engine»

Що робити для виправлення

Ми вибрали кілька першочергових моменти, які варто перевірити. Також звертаємо увагу, що виконувати це слід в стабільній Windows, з останніми апдейтами складання.

DirectX

Природними діями користувача повинна стати перевірка DirectX на відповідність з грою. Кожна гра вимагає свою версію директ. Якщо вона не збігається, то комп’ютер не здатний буде відтворити графіку гри. В даному випадку, помилка «DX11 feature level 11.0 …» чітко вказує, що потрібно інсталювати DirectX 11 версії. Для десятої або дванадцятій версії, відповідно, будуть вказані DX10 і DX12.

  • Перевірити свою версію дуже просто — в «Виконати» вбиваєте dxdiag, вискочить меню Діагностики, де будуть вказані версії всіх пакетів.
  • Завантажити з офіційного ресурсу інсталятор.
  • Якщо ви встановили відповідну версію директ, а ПК все одно відмовляється запускати гру, то можливо ваша відеокарта не здатна працювати з такою потужністю. Звідси випливає, що графічну плату потрібно замінити — купіть більш сучасну версію.
Драйвера

Природно, що ваша відеокарта від NVIDIA і AMD вимагає установки драйверів. Обов’язково простежте, щоб оновлення були найбільш актуальними на даний момент. Якщо потрібно інсталювати нові оновлення, то для початку повністю деинсталлируйте встановлені раніше файли. Найкраще з цією роботою впораються утиліти, спеціально випущені для установки драйверів на чисту ОС.

  • Драйвера додатково оновлюємо і для всієї системи. Обов’язково інтегрувати всі патчі виходять до тим чи іншим пристроям. Перейдіть на стабільні версії Windows. Такими на сьогоднішній день є 7 і 10.
  • До цього пункту можна додати патчі і утиліти для інтеграції гри на слабких ПК. Для кожної гри вони свої. Яскравий приклад Fallout 4. Проста версія не йде на комп’ютерах зі слабкими графічні движки, але після установки патча запускає всі як треба. Знайдіть таке доповнення і для себе.
Дискретні відеокарти

Багатьом знайома ситуація, коли на ноутбуках встановлена відеокарта двох типів: інтегрована і дискретна. За замовчуванням ПК сам знає, коли потрібно активувати той чи інший тип. Але іноді трапляються прикрі ситуації. Ви встановили гру з великими вимогами до системи, а ноутбук замість дискретною версією бере інтегровану. Само собою потужності не вистачає, що робить запуск гри неможливий.

  • Користувачеві потрібно зайти в налаштування відеоадаптера і особисто вибрати той тип, який йому необхідний. Всі налаштування знайдете в панелі управління.

    DX11 feature level 11.0 is required to run the engine — як виправитиВідключення вбудованої відеокарти

Ноутбук

Саме ці ПК гостро реагують на харчування. Переведіть свою систему на роботу високої продуктивності. Це робиться через значок батареї на робочому столі. Також, краще перед запуском гри втикнути кабель живлення. Від батареї нерідко продуктивність падає. Це буде залежати тільки від виробника, так як не всі використовують подібні технології економії.

Перевірте відповідність налаштувань і установок по всіх вищевказаних функцій — це повинно допомогти у вирішенні проблеми «DX11 feature level 10.0 is required to run the engine» Наостанок узагальнююче відео по даній темі.