Чому телефон не визначає номер при вхідному дзвінку?

1525

З проблемою розпізнавання дзвінків стикаються власники девайсів різних виробників і мобільних платформ. Якщо у вас не визначаються вхідні номери, то є ймовірність, що доведеться випробувати декілька способів. Проте, всі вони досить прості, особливо для просунутого користувача. Всі ці методи будуть актуальні для абонентів різних операторів (МТС, Мегафон, Білайн, Теле2).

Не визначаються вхідні виклики на телефоні

Чому не відображаються дзвінки

У більшості випадків, у абонентів з такою проблемою, всі телефонні номери визначаються як «Невідомі». Всупереч припущенням багатьох, це трапляється не тільки з вини користувача. Список можливих причин:

 • неправильний формат номера;
 • проблеми з перепрошивкою або оновленням;
 • відсутність послуги оператора — Визначник номера;
 • дублюючі номери.

Якщо причина встановлена, то на відновлення піде мінімум часу.

З чого почати

Для абонентів, нещодавно купили номер і не тільки, рекомендується почати з перевірки списку постачальника послуг зв’язку. «Визначник номера» у деяких операторів – це окрема послуга, є ймовірність, що її забули активувати. Загляньте в особистий кабінет на сайті або скачайте фірмове додаток, де вивчіть список доступних і відключених послуг.

Чому телефон не визначає номер при вхідному дзвінку?Послуга визначник номера на МТС

Визначення номерів – безкоштовна послуга для Білайн, МТС, Теле2, Мегафона. Зверніть увагу! Почастішали випадки, коли відключають оператори всі послуги, включаючи безкоштовні, для абонентів, у яких баланс в мінусі. Якщо сюди входить визначення номера, то його теж відключать, тому вивчіть цей момент.

Чому телефон не визначає номер при вхідному дзвінку?Відповідь підтримки Мегафона

Не варто виключати ймовірність розіграшу. Цілком ймовірно, що один із знайомих купив послугу приховування номера, і кілька разів намагався додзвонитися. З боку це може виглядати, ніби вхідні номери не визначаються, хоча насправді – це одна людина.

У будь-якому випадку, зателефонувати оператору буде не зайвим і дозволить уникнути витрат часу. Працівник перевірить ваші послуги і вкаже — активний визначник номера.

Йдемо далі – розбираємося з номерами

Є ймовірність, що дзвінки від контактів, які починаються з номери яких починаються з коду 8 будуть невідомі або не визначаться, як номери телефонної книги. Запишіть номери в новому форматі, починаючи з коду +7. В деяких випадках вимагається дотримання пропусків, але це досить рідкісне явище.

Використовуючи утиліти, збережіть список контактів з картки та телефону і об’єднайте його, видаляючи дублі – це може викликати конфлікт системи. Для збереження використовуйте ПК, але краще всього – хмарні сервіси. Після цього видаліть номери телефонної книги на девайсі і симке, залийте їх заново. Якщо проблем з інтернетом немає, то можна використовувати хмара для зберігання списку контактів в ньому, не вивантажуючи знову на телефон.

Вхідні номери не визначаються через смартфона

Цього не можна виключати з самого початку. Черговість рекомендованих дій.

 • Перезавантажити свій девайс.
 • Якщо нещодавно проводилися апдейти — відкотити їх, в іншому випадку перевірити їх наявність і встановити.
 • Повернути пристрій до заводських установок. Відповідний пункт є в меню Налаштування. Зверніть увагу, що особиста інформація, паролі та інші дані зітруться – збережіть їх.
 • Не допоміг софт резет – робимо жорсткий скидання через режим бутлодера. Треба увійти в режим Відновлення, де зробити опцію: Wipe data/factory reset, Wipe cache partition, Dalvik cache.
 • Якщо і це не допомогло, то потрібно перепрошивка.
 • Зверніть увагу! Є ймовірність, що встановлена прошивка з помилкою, неправильної локалізацією або просто кастомний версія. Якщо глюк ROM-а проявляється в неможливості визначити номер, то доведеться перепрошивати апарат.

  Ще поради

  • Для Андроїд і на iOS деякий час можуть допомогти всілякі дзвонилки, яких в маркетах предостатньо. Наприклад, True Phone, PixelPhone або exDialer.
  • Багато виробників випускають власні оболонки. Відключіть її оптимізацію. Зробити це можна в меню Розробника — вимкніть цей режим. Такий момент характерний для Xiaomi з його власним MIUI.
  • Зробіть стирання даних (кеш-пам’ять) в додатку «Телефон» і con.android.phone. Робіть це через «Налаштування» — «Програми».

  Підіб’ємо підсумки

  Способів виправити ситуацію багато, але все залежить від оператора, моделі девайса, встановленої прошивки, оболонки та інших факторів. Якщо запропоновані способи не допомогли, що буває в поодиноких випадках, і не визначаються вхідні номери повністю (пише Невідомо) або частково (не асоціює абонента з контактом телефонної книги) – залишається тільки віднести гаджет в сервісний центр. Не забудьте попередньо звернутися в супорт оператора і виробника.