Ccleaner

41

Ccleaner-найпопулярніша програма для очищення комп’ютера від накопичується в ньому сміття. Своєї популярності програма зобов’язана, в першу чергу, простоті і доступності.

Ccleaner шукає і видаляє непотрібні файли, які з часом накопичуються в кожному комп’ютері, як в самій операційній системі, так і в багатьох популярних програмах. Серед функцій очищення від сміття сторонніх програм, особливу увагу приділено даним веб-браузерів. Крім того, важливою функцією цієї утиліти є можливість перевірки цілісності реєстру операційної системи windows з можливістю усунення виявлених проблем.

Крім основних функцій, програма включає кілька додаткових інструментів: зручне видалення програм, управління автозавантаженням системи, пошук і видалення дублікатів файлів, управління точками відновлення системи, повне стирання інформації з жорсткого диска і ще кілька функцій.

В загальному і цілому, після застосування ccleaner, комп’ютер позбавляється від маси непотрібного, завдяки чому система починає працювати швидше, та ще й вивільняється місце на жорсткому диску. Рекомендується завантажити ccleaner тим, хто хоче швидко очистити комп’ютер від сміття, не вникаючи в деталі і складності.