Blackberry перестають випускати смартфони

143

Унікальний першопроходець. Відкривач нового. Такими словами можна описати компанії, які практично самотужки, своїми руками створюють новий сегмент пристроїв. І далеко не завжди компанія після цього залишиться на плову і продовжує радувати споживачів. Приміром, Ford почав виробляти машини ще на початку 20 століття, і до нинішнього часу автомобілі цього бренду непогано збереглися і продаються.

Але є ті, які з часом не встигають за розвитком технологій і потроху втрачають частку ринку, а потім і зовсім «вмирають»повністю або в якому-небудь сегменті. Такою компанією стала Blackberry. Розглянемо це питання детальніше.
На цьому тижні Blackberry оголосила, що закриває смартфонный бізнес. BlackBerry завоював серця багатьох, але насправді він вже кілька років помирає.

Компанія відвертається від бізнесу смартфонів, який приносив прибуток довгий час, і фокусує свою увагу на створенні програмного забезпечення. Насправді, головний з глобальних продажів Карл Візі заявив, що BlackBerry не ставить метою могутність на ринку корпоративного програмного забезпечення, швидше вони роблять зсув,

який має сенс для компанії. Просто — позбавляються від непотрібного. До того ж рада директорів очікує $500 млн. доходу від, з «тяжким вантажем»це важко здійсненне.
BlackBerry постійно додає придбань у список компаній, сподіваючись збільшити свої очки в турнірній таблиці виробників програмного забезпечення корпоративного

бізнесу і пропонують все більшу кількість продуктів для своїх клієнтів. Але не все так гладко. Їх програмне забезпечення BES12 набирає зовсім небагато уваги серед корпоративних клієнтів.

Це має сенс для того, щоб звернути свою увагу і увагу споживачів в бік від ринку смартфонів. Компанія, яка колись була царем смартфонів, бореться для досягнення цілей будь-якого роду продажів за останні кілька років, з тих пір, як в 2007 році був запущений перший iPhone. Blackberry ж випускала смартфони з фізичної

Blackberry перестають випускати смартфони

клавіатурою. І це стало їх візитною карткою, пристрої компанії були впізнавані. Але в останні роки продажів майже не було. Останнім ривком став смартфон Blackberry Priv, який був під управлінням OS Android. Але і цей відхід від своєї ідеології не допоміг компанії. Будемо сподіватися, що коли-то компанія відродитися і ще створить свого «вбивцю флагманів».