AcWebBrowser.exe (Chromium host executable) що це і як відключити

1045

Процес AcWebBrowser.exe (Chromium host executable) — зустрічається у програмі Autodesk. Він невід’ємна частина графічного компонента, завдяки якому відбувається моделювання будь-яких об’єктів в режимі 3D. Служба запускається незалежно від утиліти. Тому сама програма може бути відключена, але процес «Chromium host executable» вже почне свою роботу при запуску системи. По продуктивності все залежить від конкретної версії Autodesk і підключення до інтернету.

Що це за служба

Процес «Chromium host executable» або AcWebBrowser.exe відповідає за зв’язок з серверами Autodesk. Це необхідно для оновлення продукту, отримання довідки та доступу до хмарному сховища. Можливо, відбувається збій у передачі даних, який веде до перевантаження ЦП (іноді до 50%). Також не заперечуємо ймовірність некоректної установки патчів, отриманих при оновленні.

Дерево процесів Acwebbrowser.exe у Windows 7

Як видалити навантаження

Ми зібрали найпоширеніші вирішення даної проблеми з навантаженнями в Windows. Перевірте по-пунктам всі рішення. Природно, почнемо з найпростіших.

Відключаємо процес

Найдієвішим способом залишається деактивація процесу в Диспетчері завдань. Перейдіть до нього і натисніть «Завершити дерево процесів». Однак спостерігається запуск acwebbrowser.exe * 32 при наступному включенні ПК. Запобігти цьому допоможе команда Msconfig введена в «Виконати». У вікні, що відкриється підменю про автозавантаження зніміть галочку з непотрібною вам служби.

  • Також можна використовувати CCleaner, де також є пункт з Автозавантаженням. Відкривши цю опцію можна відключити навіть окремі елементи Autodesk Desktop App, AutoCad або A360.
  • Останнім варіантом буде використання «Планувальник завдань», де теж можна деактивувати процеси даного додатка.

AcWebBrowser.exe (Chromium host executable) що це і як відключитиПри запуску AutoCad виникає безліч процесів

Захист

Бажано всі компоненти Autodesk включити в список виключень програм захисників. Це антивірус, брандмауер, сторонні утиліти блокуючі рекламу. Конфлікти з ними завжди навантажують ЦП. Відключення антивіруса рідко вирішує проблему, тільки додавання до виключення.

Служби

Бажано вручну контролювати роботу Autodesk. Для цього вводите services.msc в «Пуск». Відкриється вікно зі всіма службами в ОС. Тут можна особисто виконувати запуск, зупинку всіх утиліт. При непотрібності деяких доповнень (Fusion 360, 3ds Max, Inventor) завжди вимкни їх. Це сприятиме зняттю частини навантаження, що проходить через проблемний процес acwebbrowser.exe, що вже знизить споживання ресурсів системи.

Трояни

Автодеск уражається вірусами дуже часто. Її процеси найкраще підходять під маскування шкідливої діяльності. Обов’язково впевніться у відсутності шпигунського софта на вінчестері. Скануйте все сектора в глибокому аналізі. Альтернативою ставати деінсталяція Autodesk. Якщо що-то ще залишиться і продовжить вантажити вам ЦП, то сумнівів немає – це вірус.

  • Бажано провести комплексне сканування системи (AdwCleaner, MalwareBytes вам в допомогу).

    AcWebBrowser.exe (Chromium host executable) що це і як відключитиПрограма для перевірки системи від вірусів AdwCleaner

Хмарне сховище

Autodesk Sync слід за можливість закривати. Постійна синхронізація з хмарним сховищем досить енергоємний процес для ПК. Якщо є недолік продуктивності, то процес «Chromium host executable» одразу почне вантажити ЦП.

Висновок

Наостанок хотілося б нагадати, що завжди слід використовувати тільки офіційні версії софта, завантажені не зі сторонніх обмінників. Сподіваюся ви зрозуміли що це за процес Chromium host executable і як відключити настільки високе навантаження на ЦП. Якщо у вас будуть зауваження чи запитання — пишіть про них у коментарях.