88005553663 — що за телефон, яка організація

432

Зараз мобільні номери все рідше можна назвати конфіденційною інформацією. Практично будь-яка людина або організація зможе його отримати за відносно невеликі гроші. Продаж баз даних телефонних номерів призводить до маси дзвінків від невідомих користувачів. Одним з таки пропущених часто стає номер 88005553663. Розберемося: кому він належить, які мотиви переслідуються і як припинити цей жах.

Якій організації належить номер?

8 (800) 555-36-63 – цей телефон є «Тінькофф Банк». Номер використовується співробітниками фінансової установи для обдзвону клієнтів з метою реклами та продажу банківських продуктів. Банк на сьогоднішній день пропонує найрізноманітніші послуги: від кредиту до відкриття зарплатної картки.

Теми дзвінків практично завжди зводяться до наступного:

  • порекомендувати телефони своїх родичів для пропозиції їм послуг банку;
  • отримати за вигідною відсотковою ставкою кредит на машину, будинок, просто грошовий позику;
  • оформлення популярних кредитних карт банку;
  • стати клієнтом «Тінькофф Банк» отримавши взамін вигідні умови укладення договору;
  • пенсійне страхування та інші подібні програми;
  • відповісти на серію питань щодо свого фінансового становища.

Природно, що оператори постійно намагаються запропонувати різні послуги, тому тема дзвінка може змінюватися. Проте завжди за дзвінком від 8-800-555-36-63 буде стояти «Тінькофф Банк». Оператором, який обслуговує номер є компанія ВАТ «Міжрегіональний ТранзитТелеком».

Найчастіше пропонується оформлення кредитних карт

Що робити, якщо постійно надзвонюють

Якщо вам нецікаві послуги від даного банку, рекомендується кілька способів для припинення дзвінків. Для початку наполегливо поясніть оператора при черговому дзвінку, що ви будете скаржитися на неправомірні дії співробітника, який вам телефонує. При повторенні інциденту з дзвінком напишіть скаргу на офіційній сторінці «Тінькофф Банк». У формі «Контакти» ви знайдете багато поштових скриньок різних відділів.

Ще як варіант – чорний список. Смартфони можуть блокувати входить на нього виклик. Для цих цілей є спеціальне меню в налаштуваннях телефону. Якщо внести в даний журнал номер, то він автоматично блокується. Тут варто сказати, що менеджери банку можуть дзвонити після цього з інших номерів.

Відгуки про дзвінки з +78005553663

Незліченна кількість скарг можна знайти на форумах, які присвячені нав’язливості співробітників «Тінькофф Банк». Одиниці відзначають розмова з операторами, як корисний. Решта відсотків 95% негативно ставляться до подібних дзвінків.

  • Я ніколи не давала згоду на обробку моїх контактів цьому банку. Вони самі мене знайшли і тепер ніяк не відстануть. Після ввічливих відмов продовжують турбувати, але і мати їх також не зупиняють. Сподіваюся, що коли їм набридне.
  • Мені наполегливо пропонують взяти кредитну картку, адже нещодавно став у центрі зайнятості. Звідки вони це дізналися незрозуміло. Ледве відстали після декількох жалібних відправлених листів керівництву банку.
  • Саме убоге фінансова установа. Десятки дзвінків з 88005553663 за тиждень при тому, що завжди скидаю. Ніколи не був їхнім клієнтом. По-хорошому відмовляються розуміти. Поки заспокоїлися. Хоча одного по-як і раніше майже щодня телефонують і просять контакти знайомих.

88005553663 — що за телефон, яка організаціяВідгуки про дзвінки з номера 8 (800) 555-36-63

Можливі джерела вашого номери

Однозначно, основна маса телефонів збирається в соціальних мережах і дошках оголошень, куди користувачі сотнями тисяч заливаються нові бази номерів. Всім користувачам Вконтакті, Однокласників та інших мереж рекомендується приховувати номер мобільного телефону. Також дані легко потрапляють до рук співробітників банку через ваших знайомих, які по простоті душевній їх надали. Обов’язково поговоріть з ними на цю тему.

88005553663 — що за телефон, яка організаціяБазу номерів можна придбати в інтернеті

«Тінькофф Банк» володіє достатніми коштами, щоб придбати базу даних номерів. Такі бази розбиті по регіонам, містам, фінансовим можливостям абонентів, їх віком та сімейним станом. Це у свою чергу робить абонентів беззахисними перед рекламними обзвонами і спамом. Практично неможливо убезпечити себе від подібних дзвінків, але намагатися все ж варто. Тепер ви знаєте, що за телефон +78005553663 і який розмова тягне за собою знята трубка.