88005500500 — що за організація, чий телефон?

489

Останнім часом багато фірм узяли курс на пряме інформування користувачів про своїх продуктах і послугах, за допомогою банального викликів на мобільний. Сьогодні ми поговоримо про невідомий номер телефону 8 800 550-05-00, з якою зіткнулися багато користувачів. Ви дізнаєтеся що за організація використовує даний номер і, власне, для чого вам дзвонили.

Що це таке?

88005500500 — це телефон контактного центру оператора Мегафон, а сам дзвінок здійснює їх співробітник. Найчастіше дзвінок пов’язаний з новою послугою «Персональне пропозицію», але також це можуть бути інші рекламні пропозиції або оповіщення. Грошей за розмову за цим номером не знімають, але багато користувачів на форумах стверджують, що з залишку все ж списуються кошти.

Номер телефону 8-800-550-05-00 належить оператора Мегафон

Послуга «Персональне пропозицію» — це інформування користувачів про спеціальні тарифи, які розробляються під кожного абонента окремо. Пропозиція розраховується на підставі показника Customer Lifetime Value (цінність абонента, його історія та платоспроможність). Тобто, йде аналіз даних за весь період вашого обслуговування, після чого створюється оптимальна для обох сторін пропозицію. Такий підхід покликаний збільшити грошові надходження від клієнта і залишити його в своїй базі.

Примітно, що інформацію для формування звіту Мегафон бере не тільки зі своїх ресурсів — вони також підключають базу даних користувачів, зібрану компанією Mail.Ru Group. Це не дивно, з 2017 року організація належить оператору.

Основні зусилля пропонуються на популяризацію тарифів з підключеним інтернетом. Справа в тому, що на момент 2017 року активні користувачі мобільного інтернету складають частку в 29% від загальної абонентської бази, виручка ж з них становить 49%. Мегафон хоче збільшити останню цифру. Працюють пропоновані тарифи приблизно так:

  • якщо ви активно користуєтеся додатком Вконтакте, тоді буде запропонований тариф, який не враховує трафік з соц мереж, а коштувати він буде трохи дорожче;
  • якщо ви часто телефонуєте на інших операторів, тоді вам будуть запропоновані умови з найменшою вартістю таких дзвінків.

Потрібно це?

Міркувати про корисність цієї послуги я не беруся. У компанії стверджують, що задоволені повинні залишатися обидві сторони. Інше питання в комфортності таких дзвінків. Багато користувачів негативно відгукуються про таких дзвінках. Форуми наповнені гнівними відгуками, про те, що такі дзвінки можуть тривати цілий день. Часом, після підняття трубки, на зворотному кінці взагалі мовчать.

88005500500 — що за організація, чий телефон?Стандартні відгуки про таких дзвінках

Скидати номер також не допомагає, подібний «сигнал» не розглядається як заперечення. Оптимальним виходом буде: підняти трубку, вислухати пропозицію і заявити, що ви ознайомитеся з інформацією через особистий кабінет, та приймете остаточне рішення. Не кажіть «ТАК!» тому як можуть на підставі дзвінка змінити ваш тариф, додати підписку і т. д. Сказати «НІ!» — значить в майбутньому знову вам будуть дзвонити, але зупинити їх можна, занісши номер у чорний список.

Висновок

Наприкінці хотілося б додати, що скаржаться на дзвінки з +78005500500 навіть абоненти інших операторів — мабуть, в гонитві за клієнтами Мегафон не зупиняється ні перед чим. Багато хто чомусь приписують таким дозвонам характер афери, однак тут все офіційно і оператор не пов’язаний ні з однією сторонньої шахрайською організацією. А яке ваше ставлення до таких «послуг» — пишіть нижче! І наостанок, запис такої «розмови».