84950111030 — що за телефон, хто телефонував?

707

В останні роки почастішали різні випадки телефонного шахрайства, тому багато хто почав ставитися підозріло до дзвінки від незнайомих номерів. Зловмисники активно використовують лазівки в законодавстві, яке просто не встигає боротися з ними, тому з’являються все нові й нові схеми. У зв’язку з цим, отримуючи дзвінок з невідомого номера, багато воліють спочатку не піднімати трубку, а перевірити інформацію про абонента в інтернеті. Сьогодні ми підготували інформацію про один із таких номерів +7(495)011-10-30, він же 8-495-011-10-30.

Що це за організація?

У переважній більшості випадків, за цим номером повідомляють про виграш в лотерею. Призи різні, наприклад 10-15 квитків на дискотеку MegaDance (хіти 80-х і 90-х). Крім цього з номера регулярно приходить спам, при тому, як робота, так і від живих операторів. Відвертого шахрайства і вимагання грошей не зафіксовано, але наполегливість абонента не може не викликати обурення – в деяких випадках дзвінки здійснюються за 3 і більше разів на день!

За номером 84950111030 найчастіше звуть на такі дискотеки

Варто вестися?

Як ми вже сказали, хто телефонує за номером +7(495)011-10-30 пропонує квитки під виглядом виграшу, тобто абсолютно безкоштовно. Більше того – приз доставить кур’єр і за це теж не потрібно буде платити. У тих випадках, коли доставка здійснювалася (а це буває далеко не завжди) дійсно виявляється, що ні за що платити не треба. Це підтверджують отримали «подарунок» люди.

Я не буду судити всі ці заходи, так як на них не був жодного разу. На жаль, судячи з відгуків тих, хто зважився-таки піти туди — якість самої дискотеки далеко від очікуваного. Місця мало, безкоштовні місця тільки стоячі. Прямо Зірок музики там не часто побачиш. У чому ж вигода для організаторів? Зрозуміло, у продажу міцних і звичайних напоїв. Щоб зняти столик, з людину потрібно заплатити 1,5-2 тис. рублів. Таким чином, організатори покривають витрати «безкоштовної» вечірки.

Підсумуємо сказане. Шахрайства, за фактом, немає, ну а якість проведеного заходу кожен визначає сам. Принаймні, позитивних відгуків про такої організації я не побачив. Пошукайте ви, можливо, знайдете.

84950111030 — що за телефон, хто телефонував?Стандартні відгуки про дзвінки з номера +7(495)011-10-30

Найбільш просунутий варіант збору номерів – відкрита інформація в профілі на будь-якому ресурсі. Найчастіше, з метою викачати базу номерів, використовують дошки оголошень, соціальні мережі та інші популярні ресурси. Іншими словами, місця, де користувач добровільно розміщує інформацію про себе. Щоб не стати жертвою спаму, радимо не залишати номер телефону в інтернеті. Адже невідомо, кому ще потрапить ця база в руки. Якщо ж відмовитися від цього тимчасово не можна, то просто видаліть номер, коли необхідність в його розміщення зникне.

Варто враховувати варіант, при якому віруси скачують ваші контакти з мобільного. Шпигунські програми здатні не просто підписувати вас на послуги, але і передавати дані третім особам про дзвінки, зміст СМС і телефонної книги, і навіть вести запис розмов. Плюс до всього, зловмисне програмне забезпечення здатне «підписати» вас що завгодно. Не забувайте час від часу перевіряти наявність підписок в особистому кабінеті на сайті оператора зв’язку, або подзвонивши в центр підтримки абонентів. Зрозуміло, при наявності небажаних передплат, потрібно їх видалити. Регулярно перевіряйте смартфон антивірусним софтом.

Висновок

Сподіваюся ви роз’яснили для себе, що це за номер 84950111030 і що вас може чекати на нього. Як бачите, стати жертвою рекламного спаму може абсолютно будь-який, але регулярні холодні телефонувати рекламників – далеко не найстрашніше наслідок. З ним боротися дуже легко: або дайте відповідь прямою відмовою і проханням не дзвонити більше, або просто забийте номер цієї організації +7(495)011-10-30 у чорний список. А що вам пропонували? Пишіть в коментарях. До речі, ось ще відео з такою ретро-дискотеки.