+79515200611 — що за телефон, хто дзвонив

485

В останні роки телефонний маркетинг і спам вийшли на новий рівень. Більшість людей вже не «ловляться» на настирливу рекламу в інтернеті, ТБ чи пресі. Багато компаній вирішили діяти безпосередньо і особисто обдзвонювати абонентів. Сьогодні ми розповімо про дзвінки з номера +79515200611 — ви дізнаєтеся якій організації належить цей телефон і для чого здійснюються дзвінки.

Хто телефонував із цього номера?

+7 (951) 52-00-611 — це номер контактного центру оператора мобільного зв’язку TELE2. Дзвінок виконує їх оператор, а основна мета — інформування про нові акції, вигідних тарифах, або уточнення з розгляду ваших минулих заявок або заяв. Зайва перевірка: «611» — це короткий номер оператора.

Вже багато операторів зв’язку дотримуються політики прямого інформування про відповідні тарифи, підібраних персонально для кожного абонента. Працює це приблизно так: ваш номер і його історія аналізуються на основі цього формується більш вигідну пропозицію (тариф) — вам дзвонить оператор і пропонує його. Наприклад, ви використовуєте дуже багато інтернет-трафіку і часто поповнюєте рахунок, так от, співробітник центру Теле2 подзвонить і запропонує вам використовувати опцію обміну хвилин на гігабайти (акція актуальна на 2018 рік).

З цього номера вам телефонують працівники call-центру Теле2

Крім зміни тарифного плану вам можуть запропонувати використовувати нові додаткові послуги, або взяти участь в обмежених за часом акції. Маючи це все на увазі — вам краще взяти трубку і ознайомитися з пропозиціями оператора. Не багато знають про всіх вигідних пропозиціях і тому, ось така зайва розмова з оператором буде вдвічі корисна і збереже вам копієчку в майбутньому.

Відгуки про дзвінки з 79515200611

Тепер перейдемо до найцікавішого — відгуками «постраждалих». Практичне більшість відзначає велика кількість дзвінків з телефону +7 (951) 520-06-11. Найчастіше це 5-7 дзвінків за день, а хтось пише про десятки дзвінків. Це страшенно дратує, тим більше, якщо ви на роботі або зайняті своїми справами.

Як для мене — це дуже дивна поведінка операторів Tele2. Я поспілкувався зі співробітниками їх швидкої абонентської, але зрозуміло відповісти ніхто не зміг. Мені здається, причина таких частих дзвінків наступна:

 • Є загальна база для інформування, з якої оператори черпають номери абонентів.
 • Якщо співробітник не може додзвонитись він йде далі, а система автоматично заносить номер в список для повторного дзвінка.
 • Наступний оператор знову його підхоплює через час і телефонує вам.
 • +79515200611 — що за телефон, хто дзвонивВідгуки про дзвінки з номера +79515200611

  Також є варіант, що я невірно розумію роботу алгоритмів обдзвонювання і існує який-небудь автодозвон, який дає збої у посилає по десять викликів на день. Напевно тому, багато абоненти при підключенні чують лише фонову музику або шум офісу, а вже потім самого співробітника.

  У будь-якому випадку, названивания будуть продовжуватися, поки ви не занесете цей номер у НС або не відповіли на дзвінок, вислухавши пропозицію.

  Звідки у них ваш номер?

  Тут все просто — TELE2 має повний доступ до паспортної інформації своїх абонентів. Згідно із законом, кожна людина перед покупкою номери зобов’язаний надати особистий паспорт. Буває і таке, що користувач купує зайву SIM-карту і віддає її близькій людині. Після цього виникають випадки, коли співробітник дзвонить вам, але просить передати трубку члену вашої родини.

  Деякі користувачі відзначають, що з цього номера телефонують шахраї, які збирають ваші особисті дані і таким чином формують базу номерів для продажу. Так, на сьогоднішній день такі ситуації мають місце, але не у випадку з номером +79515200611 — тут все офіційно.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що за телефон +7-951-52-00-611 і які спеціальні пропозиції є для вас. Ще раз зауважу, в більшості випадків абонентам пропонуються більш лояльні і відповідні тарифи. Все це наслідок політики «Інші правила» від Теле2 — почитайте про неї в мережі. Запам’ятайте: обманювати вас і нав’язувати односторонні пропозиції ніхто не збирається — оператор працює за схемою «пропозиція влаштує всіх». Ви завжди можете перевірити цю інформацію за офіційним коротким номером 611.