74992151314 — що за телефон гарячої лінії

665

Телефонний спам приходив практично всім абонентам. Багато хто, побачивши незнайомий номер з невідомим покажчиком регіону, просто ігнорують його. Інші ж бояться пропустити щось важливе, але й не хочуть потрапляти в пастку «дорогих дзвінків», при яких знімається кругленька сума за передзвін. Ми розповімо про номер 84992151314, ви дізнаєтесь кому належить ця гаряча лінія. Ви зрозумієте, чому цей телефон тероризує саме конкретних абонентів, включаючи вас.

Хто телефонує за цим номером?

+7-499-215-13-14 — це телефон гарячої лінії фінансової організації «Ліга Грошей». Це велика організація, що надає всі види мікропозик громадянам РФ до 50 тис. руб. Найчастіше дзвонить саме рекламний відділ фірми, де оператори можуть запропонувати:

  • оформити кредит на суму до 50 тис. руб.;
  • обговорити вигідні умови для позики, які можуть зацікавити людини;
  • порекомендувати своїх родичів або знайомих, яким потрібна позика.

«Ліга грошей» виступає ліцензованою компанією з реєстрацією ТОВ МКК. Телефонують працівники з пропозиціями про позики, умови яких повністю узгоджені з нинішнім законодавством. Всі грошові операції проводяться відповідно до податкового кодексу, тому жодних шахрайських схем тут немає. Додатково про офіційною діяльності говорить премія «Економічна опора Росії», яка видається від імені державних фондів.

Номер 74992151314 належить організації «Ліга Грошей»

Відгуки про дзвінки з номера 74992151314

  • Наполегливі оператори, які, неодноразово отримуючи відмову, продовжують дзвонити. Єдина можливість уникнути спаму, заблокувати контакт.
  • Потрібен був кредит, але на оформлену заявку отримав відмову. Через тиждень стали дзвонити і просити взяти гроші. Щось у них погано налагоджена ця процедура.
  • Позичав за даним номером. Оператори швидко допомогли все оформити. Гроші отримав через систему «Contact». Тому якщо потрібні гроші, то можна відповідати.
  • Дзвонять кожні кілька годин. На скидання не реагують. Навіть пославши «куди подалі» заспокоюються тільки на тиждень.

74992151314 — що за телефон гарячої лініїСтандартні відгуки в Мережі рекламних дзвінки з номера 84992151314

Зараз можуть дзвонити як з метою реклами своїх фінансових продуктів, так і з метою заробити. Наприклад, багато зустрічали момент, коли їм йде дзвінок від невідомого телефону і відразу ж скидається. Ось наш матеріал про таких дзвінках: Дзвонять і скидають, що це?

Звідки ваш телефон у них?

  • Оператори набирають вас по причині знаходження контакту в їх базі даних, яку могли передати «Лізі Грошей» інші фінансові організації. Якщо були випадки, що доводилося брати кредит в подібних організаціях, то тепер ваш телефон може бути відомий багатьом аналогічним фірмам. Банки в цьому плані більш надійні, що не можна сказати про МФО.
  • Також дзвінки можуть надходити за наводкою ваших друзів. Якщо хтось з них користується послугами «Лиейяяяяги грошей», то за бонуси ваші контакти були їм передані. Тут залишається тільки переконувати оператора, що кредит вам не цікавий.
  • Інший момент — ви потрапили в базу даних, які продаються великим компаніям. Потрапити в таку базу може кожен, хто засвітив свій номер в інтернеті (дошки оголошень, соціальні мережі, форуми).

74992151314 — що за телефон гарячої лініїПриклад реклами з продажу бази телефонних номерів

Підсумки

Тепер ви знаєте, що за номером +7(499) 215-13-14 буде йти реклама. Внести в чорний список, заблокувати контакт або написати скаргу на компанію в Роскомнадзор — єдиний варіант повного припинення докучливого спаму. Рекомендується відповідати на дзвінки для роз’яснення своєї позиції, адже при ігноруванні ваша думка залишається не врахованим. Також варто нагадати — намагайтеся завжди приховувати свій номер у Інтернеті, зараз епоха телефонного спаму в розквіті і він буде тільки посилюватися.